تماس با مسئولینارتباط با ماعضویت و ورود اعضاعضویت و ورود اعضانقشه سایتنقشه سایتاعضا هیئت علمیاعضا هیئت علمیدانشجویاندانشجویانصفحه اصلی
 
جستجو:
اداره تغذیه
height=25
1396/07/02 تاریخ:
چگونه غذا رزرو كنم /img/NoImage.jpg

قابل توجه دانشجويان گرامي

اداره تغذيه دانشگاه اصفهان ضمن تبريك به جنابعالي جهت پذيرش در دانشگاه اصفهان جهت استفاده بهتر از كارت به شرح ذيل راهنمايي مي نمايد .

تذكر مهم :

كارت دانشجويي شما همان كارت تغذيه ، كتابخانه تردد خوابگاه و.... مي باشد لذا در حفظ و نگهداري آن دقت فرمائيد و آن را در مجاورت تلفن همراه ، نور مستقيم خورشيد ، ميدانهاي مغناطيسي قرار ندهيد و از شكستن آن جلو گيري نمائيد .

مراحل استفاده :

1- ابتدا به سايت دانشگاه اصفهان به آدرس http://ui.ac.irمراجعه سپس در قسمت سامانه ها ، سامانه تغذيه را انتخاب نمائيد . نام كاربري شماره دانشجويي شما و رمز عبور كد ملي شما مي باشد كه پس از تايپ وارد وب سايت تغذيه شده و ابتدا به قسمت افزايش اعتبار رفته و به صورت اينتر نتي با هر نوع كارت شتاب و داشتن رمز دوم آن ،كارت تغذيه خود را شارژ نمايئد و بعد از آن به منو رزرو غذا بر گشته و اقدام به رزرو غذا تا يك ماه آينده خود فرمائيد دانشجويانيكه خوابگاه به آنها تعلق گرفته و كارت خوابگاه دريافت نموده اند مي توانند به همين روش شام و صبحانه نيز جهت خوابگاهي كه در آن اسكان دارند رزرو نمايند ( براي رزرو غذا به شماره سلف دقت فر مائيد ) شماره سلف ها در كشو پائين وب سايت قيد شده است .

تذكـر : حداقل 24 ساعت قبل از اقدام به رزرو غذا و يا كنسل كردن غذا جهت روزهاي بعد اقدام نمائيد، چون غذاي روز فروش موجود نمي باشد و نيز در صورت رزرو غذا و استفاده نكردن غذا در پايان وعده غذايي از شما مبلغ تمام شده غذا كسر مي گردد .

سلف سرويس كوثر :جنب تالار شهيد آويني جهت استفاده از خواهران و برادران (در حال تعمير )

سلف سرويس اختران بي نشان : در ضلع شرقي فلكه ابو ريحان جنب حرم الشهدا جهت استفاده خواهران و برادران

دانشجوياني كه به هر دليلي موفق به رزرو غذا در سلف هاي دانشجويي نمي گردندو يا تمايلي به استفاده از سلف هاي دانشجويي ندارند مي توانند با بر خورداري از يارانه غذا از رستورانهاي ياس 1و2 استفاده نمايند .

رستوران ياس 1 : روبه روي مسجد الغدير جهت استفاده خواهران و برادران (جهت ناهار )

رستوران ياس 2 : ابتداي ورودي كوي خوابگاهها رو به روي خوابگاه سليمان خاطر جهت استفاده خواهران و برادران (ناهاروشام )

تذكر مهم : دانشجويان جديد الورود جهت انجام معاينات پزشكي طبق زمان بندي به مركزبهداشت دانشگاه و جهت تكميل كارنامه سلامت روان به مركز مشاوره مراجعه وپس از انجام مراحل آن فرم مربوطه را به كارشناسان آموزشي دانشگاه تحويل نمايند تا در پرونده ثبت گردد؛ در غير اين صورت پس از پايان زمان مقرر كارت مسدود مي شود .

2956 تعداد بازدید:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal