ارتباط با ماارتباط با ماعضویت و ورود اعضاعضویت و ورود اعضانقشه سایتنقشه سایتاعضا هیئت علمیاعضا هیئت علمیدانشجویاندانشجویانصفحه اصلی
En/Ar
 
جستجو:
کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد
تصــویـر روز
تصوير روز 1
سخــن روز
عارفي را گفتند:
كتابي درزمينه اخلاق معرفي كنيد. فرمود: لازم نيست يك كتاب باشد، يك كلمه كافيست كه بداني خدا مي بيند.
آخـــــرین اخبــــــــار /

تعطيلي موقت سالن مطالعه كتابخانه مركزي و مركز اسناد در تاريخ 96/08/03

عرضه و فروش محصولات "انتشارات سخن" با 20 درصد تخفيف

افزايش ساعت كاري سالن مطالعه اقتصاد (آزادگان)

كتاب هاي خريداري شده توسط كتابخانه آزادگان در شش ماهه اول سال 1396

در پي اتمام طرح تجميع كتابخانه هاي دانشكده علوم، منابع اين كتابخانه ها، به ساختمان كتابخانه مركزي انتقال يافت.

به اطلاع مي رساند كانال تلگرام نرم افزار كتابخانه هاي دانشگاه اصفهان فعال گرديد از اين طريق امكان مشاهده كتابهاي امانتي و رزروي و اطلاع رساني ديركرد و جرانم كتب كاربران نرم افزار برقرار گرديد...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
آرشیو اخبار
معرفــی کتـابخـــانه
.

رشد و گسترش كتابخانه ها و مراكز اطلاع رساني در حال حاضر، از الزامات حياتي هر مؤسسه علمي و دانشگاهي است. كتابخانه مركزي دانشگاه اصفهان كه از سال 1348 فعاليت خود را آغاز كرده است، هم اكنون با ساختماني به مساحت 22 هزارمتر در هفت طبقه يكي از بزرگترين كتابخانه هاي دانشگاهي كشور است. ساختمان فعلي اين كتابخانه در سال 1380 افتتاح گرديد. آنچه مهم و ضروري است تطبيق سطح علمي منابع كتابخانه ها با نيازهاي محققان، اساتيد و دانشجويان تحصيلات تكميلي دانشگاه اصفهان مي باشد و اين امر با برنامه ريزي صحيح مسئولين مربوطه و زحمات كتابداران در حال تحقيق و توسعه است.

 

 
 • با نام كاربري و رمز عبور خود وارد سامانه كتابخانه شويد. در قسمت منوي اصلي، امكانات اعضاء را انتخاب نموده و بر روي محاسبه جرايم خود كليك كنيد. پس از انتخاب گزينه هاي ديركرد (انتخاب همه)، بر روي  دكمه ارسال به مالي، كليك كنيد. (اكنون شما به اين با اين پيام مواجه هستيد "شما هيچ گونه بدهي نداريد").
 • توجه داشته باشيد Pub up blocker سيستم شما در وضعيت on باشدtools- pub up blocker :

 • دوباره به منوي اصلي بازگرديد و در قسمت امكانات اعضاء بر روي دكمه پرداخت آنلاين كليك كرده و گزينه انتخاب همه را تيك بزنيد. بر روي گزينه پرداخت كليك كنيد. اكنون به صفحه (ورود به دروازه پرداخت الكترونيك وارد شده ايد و...) . لازم به ذكر است نمي توانيد جرايم كتبي كه ديركرد داشته و هنوز در امانت شما مي باشند را پرداخت نماييد.
   
  يادآوري: چنانچه با مرورگر Internet Explorer موفق به پرداخت جريمه نشديد، از طريق ساير مرورگرها اقدام فرماييد.
   

 
 
 
کلیه حقوق وب سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه اصفهان می باشد
Powered by DorsaPortal