۱۴۰۲ چهارشنبه ۲ اسفند

پالایش

از
تا
جستجو
گروه
مرتب شود با
به صورت
سوالات متداول نام پرسشگر
1 1- میهمانی و انتقال در تحصیلات تکمیلی به چه صورت می‌باشد؟ 1- میهمانی و انتقال در تحصیلات تکمیلی به چه صورت می‌باشد؟ مدیر سایت
طبق ماده 22 آیین نامه آموزشی انتقال و تغییر رشته در تحصیلات تکمیلی ممنوع می‌باشد. در خصوص میهمانی، در صورتی که برای دانشجو بعد از قبولی در دانشگاه شرایط یا مشکل خاصی پیش آمده باشد با رای کمیسیون موارد خاص می‌تواند دروس نظری خود را به صورت میهمان در دانشگاه دیگر بگذراند. در مقطع دکتری انتقال نیاز به رای کمیسیون مرکزی تهران دارد.
2 2- آیا در تحصیلات تکمیلی می‌توان تغییر رشته داد؟ 2- آیا در تحصیلات تکمیلی می‌توان تغییر رشته داد؟ مدیر سایت
طبق ماده 22 آیین‌نامه آموزشی انتقال و تغییر رشته در تحصیلات تکمیلی ممنوع می‌باشد.
3 3- شرایط انتقال به دانشگاه‌های پیام نور، آزاد و غیر انتفاعی به چه صورت می‌باشد؟ 3- شرایط انتقال به دانشگاه‌های پیام نور، آزاد و غیر انتفاعی به چه صورت می‌باشد؟ مدیر سایت
متقاضی درخواست خود را در پیشخوان مشکلات آموزشی سامانه گلستان ثبت و در صورت رای موافقت کمسیون موارد خاص، نامه به آن دانشگاه ارسال خواهد شد. انتقال به دانشگاه آزاد منوط به پرداخت تعهدات آموزش رایگان می‌باشد.
<<   <  1  >   >>  
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان
کدپستی: 8174673441
E-mail: education[at]dean.ui.ac.ir
تلفن: 03137932282-03137932281
Powered by DorsaPortal