۱۴۰۳ دوشنبه ۱ مرداد

مدیران گذشته تاکنون


نام ونام خانوادگی

مدت خدمت

سمت

عکس

غلامرضا درگاهی

 

سرپرست

 

محمد موسوی

 

سرپرست

 

رحمت اله گلابی

 

سرپرست

 

عباس شیخ ابومسعودی

 

مدیر

 

مجید صامتی

 

سرپرست

 

اکبر صادقی

80/05/08 لغایت 96/03/31

مدیر

 

بابک صفاری

96/04/14 لغایت 98/11/28

مدیر

 

بابک صفاری

98/11/28 لغایت 1400/08/26

مشاور

 

اکبر صادقی

1400/08/26 تا 1403/01/01

مشاور

 

محمدرضا حیدری

1403/01/01 تا کنون

مدیر

 


تاریخ به روز رسانی:
1403/03/06
تعداد بازدید:
1169
Powered by DorsaPortal